•   +90 (216) 394 25 25
  •   Info@tematik.net

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞMAYAN İYİ OLARAK TA KALAMAZ"

Kalite Politikası

Tematik, mutabık kalınan gereksinimleri ve beklentileri tam olarak ya da fazlasıyla karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder.

Kalitenin müşterilerimiz tarafından tanımlandığı inancı ile, müşterilerimizin gereksinimlerini ve beklentilerini ne ölçüde karşıladığımız, sağlamayı taahhüt ettiğimiz kalitenin doğrudan ölçümüdür.

Bizim uzun dönem başarımızı sağlayan en önemli faktör müşterilerimizin başarısıdır.

Müşterilerimizin bizden beklentilerini tam olarak anlayabilmek için, sormamız, dinlememiz ve harekete geçmemiz gerektiğini biliyoruz. Bu sebeple de, müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olarak ve periyodik memnuniyet anketleri ile sürekli kendimizi yeniden değerlendiriyoruz. Aynı zamanda bu araştırmalardan elde edilen sonuçlar, müşterilerimizin memnuniyetini tam olarak sağlayabilmek amacı ile, ürünlerimizi, hizmetlerimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirmek için organizasyonumuzun içerisinde çalışmaların ayarlanması adına üst yönetim tarafından kullanılmaktadır.

Tüm müşteri sorunları kendi sorun izleme sistemimiz üzerinden takip edilerek cevap verme konusundaki yeterliliğimizi, çözüm üretme sürelerimizi ve sorunu bulma oranlarımızı sürekli değerlendiriyoruz.

Tüm çalışanlarımız, yol gösterici ilkelerimiz ışığında, kalite politikalarımızın yürütülmesinden tam sorumlu tutulmaktadır.

Yol Gösterici İlkelerimiz:

  • Öğrenme
  • Sahiplik
  • Müşteri Dostluğu

Tematik, ISO 9001:2008 sertifikalı bir firmadır.

 

Neden Biz?

  • Uzman Kadro
  • Deneyim
  • Dinamizm

Yenilikçi çözümler ve kaliteli hizmet sloganını bir felsefe haline getirmiş olan Tematik;

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip, kendi alanında uzman çalışanları ile ihtiyacı en doğru şekilde analiz edip en doğru çözümü en kısa sürede üretebilmektedir.

Tematik, Sağlık, Eğitim, Tekstil, Gıda, İmalat, Tarım ve Hayvancılık … gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren firmalar ile sayısız projeyi hayata geçirmiştir ve geçirmeye devam etmektedir. Sektöre özel ihtiyaçları daha iyi anlamamız sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Tematik bir öz güce sahiptir.

Devimselcilik öğretisinin ışığında, bünyemizde beliren ve gelişen her şey kendiliğinden olur ve gelişmemizi sağlayan güç hiçbir şekilde dışarıdan gelmemektedir, aksine kendimizle özdeş bulunmaktadır.

Değerlerimiz

100% Complete
Güven 100%
100% Complete (danger)
Doğruluk ve Dürüstlük 100%
100% Complete (info)
Gelişme ve Öğrenme 100%
100% Complete (warning)
Kalite 100%
100% Complete (success)
Eşitlik 100%
100% Complete (info)
Profesyonellik ve Deneyim 100%
100% Complete (warning)
Gizlilik 100%