•   +90 (216) 394 25 25
  •   Info@tematik.net

"DAHA İYİ OLMAYA ÇALIŞMAYAN İYİ OLARAK TA KALAMAZ"

Tematik Hakkında

TEMATİK, Tüm Elektronik Şirketler Grubu'nun bir üyesi olarak, otomatik tanıma ve veri toplama sektöründe faaliyet göstermek üzere 2005 yılında kurulmuştur. 

2008 yılı itibari ile, uzun yıllara dayanan sektörel tecrübeye sahip ve kendi alanında uzman yazılım ekibini bünyesine katarak anahtar teslim katma değerli çözüm üreticisi haline gelmiştir. 

TEMATİK bugün, başta Depo ve Malzeme Yönetimi, Satış ve Dağıtım Yönetimi, Malzeme ve Üretim Takip Sistemi, Geçiş Güvenlik Sistemi ve Entegrasyon Çözümleri olmak üzere Web Sipariş Uygulamalarından Otomatik Etiketleme Sistemlerine, ERP ve E-ticaret Entegrasyonundan Nakliye Yönetim Sistemine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunan bir teknoloji firması haline gelmiştir. 

Başlıca Faaliyet Alanlarımız:

  • Yazılım Geliştirme
  • Donanım Tedariği
  • Sarf Malzeme Tedariği
  • Yazılım Projeleri ve Bilgi Sistemleri Danışmanlığı
Desi Ölçer
Kargo ve Lojistik firmalarına özel olarak hazırlanan, hareketli hacim ve ağırlık ölçer cihazı ile ürün desi ve ağırlık ölçümleri hızlı ve doğru hassasiyet de yapılabilmektedir. Cihaz kullandığı teknoloji sayesinde 2,5mm ile 5 mm arasında hassasiyet ile çalışamaktadır, hareketli olarak ölçüm yapabilir ve hem hacim hemde ağırlık bilgilerini hatasız olarak bildirir

Günümüz piyasa şartları göz önünde bulundurularak herhangi bir sektör ele alındığında stok, maliyet, finans gibi birimler...

Devamını oku...

Ofisler, tesisler vb. yerlerde kontrollü giriş çıkış sağlamanın en yaygın ve kullanışlı yolu Kartlı Geçiş Sistemleridir. Gittikçe kalabalıklaşan...

Devamını oku...

Özellikle şantiye ortamlarında çalışmak üzere tasarlanmış olan Nakliye Yönetimi çözümümüz RFID...

Devamını oku...

Özellikle üretim yapan firmalar için hazırlanan bu programımızda üretim maliyetleri tutulabilir, üretim aşamalarını takip...

Devamını oku...
 

Neden Biz?

  • Uzman Kadro
  • Deneyim
  • Dinamizm

Yenilikçi çözümler ve kaliteli hizmet sloganını bir felsefe haline getirmiş olan Tematik;

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip, kendi alanında uzman çalışanları ile ihtiyacı en doğru şekilde analiz edip en doğru çözümü en kısa sürede üretebilmektedir.

Tematik, Sağlık, Eğitim, Tekstil, Gıda, İmalat, Tarım ve Hayvancılık … gibi pek çok sektörde faaliyet gösteren firmalar ile sayısız projeyi hayata geçirmiştir ve geçirmeye devam etmektedir. Sektöre özel ihtiyaçları daha iyi anlamamız sizlere daha iyi hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Tematik bir öz güce sahiptir.

Devimselcilik öğretisinin ışığında, bünyemizde beliren ve gelişen her şey kendiliğinden olur ve gelişmemizi sağlayan güç hiçbir şekilde dışarıdan gelmemektedir, aksine kendimizle özdeş bulunmaktadır.

Değerlerimiz

100% Complete
Güven 100%
100% Complete (danger)
Doğruluk ve Dürüstlük 100%
100% Complete (info)
Gelişme ve Öğrenme 100%
100% Complete (warning)
Kalite 100%
100% Complete (success)
Eşitlik 100%
100% Complete (info)
Profesyonellik ve Deneyim 100%
100% Complete (warning)
Gizlilik 100%